ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

25 березня 2024 р. в рамках місячника кар’єрного зростання студенти ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій дізналися як розпочати свій шлях в ІТ з EPAM University. Спікерами онлайн-заходу були – Юлія Башинська, спеціаліст по роботі з персоналом та Наталія Поліщук, Senior Resource Development Lab Head.

Пані Юлія розповіла про компанію EPAM – найбільшу ІТ-компанію в Україні. Студенти дізналися, які можливості надає компанія своїм працівникам, студентам лабораторії та зовнішнім кандидатам, та ознайомилися з подіями, які організовує компанія: Pre-Junior Online Program, марафон ІТ-технологій, Junior Online Conference, навчальну програму IT для Ветеранів.

Один із варіантів стати частиною команди EPAM – це пройти навчання на одній з безкоштовних програм для джуніорів. Після навчання на програмі найкращі кандидати зможуть отримати запрошення в ЕРАМ Data Лабораторію та продовжити свій шлях з ЕРАМ. Навчання відбувається за різноманітними напрямами і, щоб зрозуміти, яка ІТ-професія підходить тобі найкраще, на сайті https://training.epam.ua/ всі бажаючі можуть пройти кар’єрний тест.

Щиро дякуємо спікерам за зустріч та цінну інформацію! Безперечно, EPAM саме та компанія, з якої варто починати свій кар’єрний шлях в ІТ-галузі!

к.ф.-м.н., доц. Лисенко І.М.

Прочитано 105 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative