ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

У рамках STEM-тижня, організованого на кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук, студенти спеціальностей СО(Математика) та СО(Інформатика) відкрили для себе захопливий світ робототехніки під час свого візиту до STEM-центру "Ідея". Під керівництвом кваліфікованих фахівців центру, майбутні вчителі мали нагоду побудувати моделі реально існуючих роботів, використовуючи комплекти LEGO for Education. Протягом заходу, студенти активно залучалися до процесу створення роботів, вивчаючи не лише технічні аспекти конструювання, але й аналізуючи особливості їх роботи. Такий практичний досвід дозволить майбутнім вчителям математики та інформатики поглибити свої знання в області STEM та збагатити свій методичний арсенал для майбутньої роботи з учнями.

Відвідання STEM-центру "Ідея" виявилося надзвичайно корисним для студентів, які прагнуть активно впроваджувати інноваційні методи навчання в своїй майбутній педагогічній діяльності. Ми впевнені, що отриманий досвід стане невід'ємною складовою їхнього професійного розвитку та допоможе їм стати відмінними вчителями, які вміють надихати та зацікавлювати своїх учнів у світі науки та технологій.

теги