Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

30 листопада 2017 р. на святкуванні з нагоди 15-річчя факультету психології та соціальної роботи Ніжинського державного університету кращі викладачі факультету Євгенія Коваленко та Микола Папуча отримали нагороди «Заслужений працівник Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя», які вручив ректор університету Олександр Самойленко.

Коваленко Євгенія Іванівна – професор, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки та педагогічної майстерності.

Папуча Микола Васильович - доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри загальної та практичної психології.

Колектив та студентство Ніжинського державного університету вітає Євгенію Іванівну та Миколу Васильоича з нагородами! Це гідна оцінка вашого значного внеску в підготовку кваліфікованих спеціалістів, багаторічної плідної діяльності, високого професіоналізму та відданості університету. Нехай ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служитимуть рідному університету та на благо України!