Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

11 червня 2021 р. відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар «Актуальні проблеми університетської підготовки фахівців позашкільної освіти».

Його ініціаторами та учасниками стали кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та кафедра педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Обидві кафедри є новаторами у підготовці магістрів освітніх, педагогічних наук з позашкільної освіти, а тому ця зустріч була надзвичайно корисною і продуктивною для обох сторін. Після вступних слів завідувачів кафедр проф. Лісовця О. В. та проф. Бойченко М. А., гарантами було презентовано кафедральні освітні програми з підготовки фахівців позашкільної освіти. Відбулось обговорення новоприйнятого Стандарту вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки для другого (магістерського) рівня. Цікава дискусія розгорнулася під час перехресного рецензування проєктів освітніх програм на 2021-2022 н.р., результатом якої стали рекомендації та пропозиції щодо покращення організації освітнього процесу з підготовки фахівців позашкільної освіти. На завершення було прийнято рішення про створення платформи для спільної науково-дослідницької та методичної роботи науково-педагогічних працівників кафедр, для реалізації програм академічної мобільності.

Дякуємо партнерам за співпрацю!

теги