Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Заочний відділ

Навчально-методичний кабінет

Новини факультету

Акредитація та ліцензування

08-го жовтня 2020 року чудового сонячного осіннього дня кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя провела традиційний захід – «Кафедральні побігеньки» зі студентами із традиційною посвятою першокурсників у спеціальність.

Посвята – це не лише традиція, а й гарний спосіб інтеграції вчорашніх старшокласників у студентську сім’ю, знайомство зі старшокурсниками, можливість побачити викладачів не лише за кафедрою, а й у неформальній та дружній атмосфері свята. Як і минулого року викладачами кафедри було організовано квест, під час якого команди студентів мали виконувати різноманітні завдання. Деякі з них вимагали креативності та нестандартного мислення, деякі – злагодженої командної роботи, але кожного разу команди мали взаємодіяти, спілкуватись, підтримувати та допомагати один одному.

Виконавши усі завдання, підкріпившись гарячим чаєм зі смачненькими круасанами, студенти-першокурсники отримали побажання та настанови від викладачів кафедри, виголосили клятву студентів. Від цього моменту вони стали повноправними членами дружньої родини студентів кафедральних спеціальностей 231 Соціальна робота та 011 Освітні, педагогічні науки.

Звичайно ж, написане вище не може передати позитивної атмосфери заходу, неформального спілкування, жартів, сміху, запаху чаю та смаку круасанів. Це можна відчути лише побувавши там. Тому, якщо вступ до вишу чекає на вас наступного літа, то, можливо, варто долучитись саме до нашої дружної сім’ї?!

Олександр Сватенков

Олег Лісовець      

Прочитано 84 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet 

Google Analytics Alternative