Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

23 травня 2022 року кафедрою педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту НДУ імені Миколи Гоголя за ініціативи її завідувачки, професорки Турчин Т.М. було організовано та проведено щорічну Міжнародну студентську наукову конференцію для здобувачів першого (бакалаврського) й другого (магістерського) рівнів вищої освіти "Шкільна освіта перед сучасними викликами" спільно з Державною академією прикладних наук м. Хелм (Польща).

З вітальним словом до присутніх звернувся декан факультету психології та соціальної роботи, доцент Тимошенко О.А. та завідувачка кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Турчин Т.М.

Протягом конференції студенти й викладачі піднімали актуальні питання сучасної освіти, ділилися своїми напрацюваннями.

Від імені НДУ імені Миколи Гоголя виступили здобувачі першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти: Бабич Ю. (наук.кер. проф. Турчин Т.М.), Корзун О. (наук. кер. доц. Дубровська Л.О.), Черняк Л.(наук.кер. доц. Киричок І.І.), Самусь А. (наук.кер. ст.викл. Дубровський В.Л.)

З заключним словом до учасників конференції звернулася доцент кафедри педагогіки Державної академії прикладних наук м.Хелм Божена Петричук.

Позитивний клімат під час модерації заходу здійснювала доц. Білоусова Н.В.

Колектив кафедри вдячний завідувачці кафедри педагогіки Державної академії прикладних наук м.Хелм Біаті Комаровські за дружню співпрацю і співорганізаторство цього чудового заходу і сподівається на такі зустрічі в майбутньому.