Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Викладачі та співробітники університету долучилися до занять з надання первинної домедичної допомоги, які проводить кандидат біологічних наук, доцент Кузьменко Л.П.

Людмила Петрівна розповіла про те, як надавати домедичну допомогу і продемонструвала дії, які допоможуть людині до приїзду карети швидкої.

Учасники групи практикували правильне одягання і знімання рукавичок- важливого атрибуту надання домедичної допомоги; визначати ознаки життя за технікою "чую-бачу-відчуваю"; пробували робити серцево-легеневу реанімацію (30-2) враховуючи правильне розташування тіла потерпілого, та штучне дихання з клапаном-плівкою; накладали бинтові кровоспинні пов'язки на кінцівки та джгут Есмарха при зупинці кровотечі з кінцівок та шиї, також робили це з використанням ізраїльського бандажу і знайомились із алгоритмом дій, якщо цих речей немає поруч.

Особливо зараз всі повинні знати основні правила першої допомоги та мати відповідні навички , щоб діяти самостійно у критичних ситуаціях, адже зберегти життя до приїзду медиків – обов’язкове знання для всіх.