Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Починаючи ще з 2014 року кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя організовує представницьку міжнародну конференцію, реалізуючи стратегію наукового, соціального, освітнього партнерства у сфері соціальної роботи та соціального виховання. Цього року конференція проходила у дистанційному онлайн-форматі, але це лише забезпечило більше представництво у режимі реального часу і можливість поспілкуватися науковцям з різних міст і країн. На цьому наголосив і ректор університету О. Самойленко, який відкрив конференцію з вітальним словом. Всього конференція зібрала 108 учасників із 26 наукових установ та закладів вищої освіти, 11 партнерських закладів і установ соціальної сфери, громадських об'єднань. У заходах взяли участь дев’ять докторів наук, вісім завідувачів кафедр, наукових лабораторій та відділів, що засвідчує високий рівень обговорення актуальних наукових питань.

Результати і перспективи подальшого партнерства були обговорені з польськими колегами, численну делегацію яких очолювали радник міністра освіти і науки Польщі проф. П. Скршидлевський та завідувач кафедри педагогіки Державної вищої професійної школи в м. Хелм Б. Коморовська. Остання запропонувала розширити вектори взаємодії з педагогічними кафедрами нашого університету, що сприятиме систематичній науковій колаборації. Завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи проф. О. Лісовець підсумував, що, незважаючи на відтермінування кількох спільних проєктів через карантинні обмеження, знаходяться нові шляхи і форми міжнародного партнерства. І ця конференція є тому підтвердженням!

Керівник Центру соціально-педагогічних

досліджень доц. С. Борисюк