Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Заочний відділ

Навчально-методичний кабінет

Абітурієнту

Новини факультету

Акредитація та ліцензування

5 березня в спортивній залі нового корпусу до 200-річчя Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся II турнір із волейболу (на кубок декана) серед збірних команд факультету психології та соціальної роботи. Зустріч відбулася за підтримки співорганізатора турніру, випускника факультету, директора міського центру фізичного здоров’я “Спорт для всіх” Ніжинської міської  ради – Cергія Півня. У грі брали участь три волейбольні команди факультету психології та соціальної роботи, збірні 1-3 курсів. У складі збірних команд були представлені студентки всіх спеціальностей факультету. Після напруженої гри, в якій дівчата продемонстрували жагу до перемоги та командний дух, відбулося нагородження грамотами. За підсумками зустрічі перемогу та кубок декана отримала збірна 2-го курсу. Друге місце посіла збірна команда 1-го  курсу, “бронзу’  отримали гравці збірної 3-го курсу.