Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Заочний відділ

Навчально-методичний кабінет

Абітурієнту

Новини факультету

Акредитація та ліцензування

30 жовтня першокурсники факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя організували свято «Нумо, першокурснику 2019».
Гумор у поєднанні з неординарністю та винахідливістю демонстрували чотири команди: “Психологині+1”, “Сільські богині”, “Гном і 7 Білосніжок” та “Шалений рій дівчат”.  Команди  весело та кмітливо розкривали тему конкурсу “Все буває вперше”. Фаворитами глядацьких симпатій і переможцями КВН стали “Шалений рій дівчат”. Другими, але не менш смішними, були неперевершені “Сільські богині”. Третіми стала цікава компанія у складі “Гном і 7 Білосніжок”. Четверті – “Психологині+1”. Завершилось свято посвятою у першокурсники, традиційним врученням символу курсу (шарфів жовтого кольору). Почесний гість свята  депутат обласної ради Сергій Охонько  подарував студентам можливість провести дозвілля на базі відпочинку “Козак”, де кожен зможе знайти для себе вид  розваг і в дружньому колі гарно провести час, а також вручив Подяку Чернігівської облради колективу кафедри з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Галерея зображень