Факультет психології і соціальної роботи

04-11 червня 2019 року делегація кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи у складі доцентів Лісовця О.В., Борисюк С.О.,Останіної Н.С.,аспіранта Піщуліна Д.С., магістрантів Мостовенко С.М., Кривенко І.О. здійснила навчально-наукову поїздку до Польщі. Разом із іншими викладачами НДУ імені Миколи Гоголя, а також із фахівцями та громадськими активістами соціальної роботи з Ніжина, Києва, Харкова вони взяли участь у заходах Міжнародної наукової конференції «Жінка в культурі», спільно організованої з партнерською кафедрою педагогіки Державної вищої професійної школи в Хелмі (Польща).

Також українська делегація ознайомилася з досвідом роботи соціальних та освітніх інклюзивних закладів у Польщі, відвідала Варшавський та Вроцлавський університети, вивчила практику соціального служіння УГКЦ в Україні та Польщі. Програмою поїздки було передбачено і вивчення умов та досвіду підготовки фахівців соціальної сфери в Українському католицькому університеті (м. Львів).
За результатами поїздки були розширені і поглиблені партнерські зв’язки із зарубіжними колегами, напрацьовані нові перспективні лінії наукової і практичної взаємодії, отримано безліч позитивних емоцій та вражень.
Величезна подяка ініціаторам та відповідальним за організацію заходів С. Борисюк, Р. Пушці, Г.Бейгер та усім іншим причетним до закордонної поїздки.

Прочитано 106 разів
Ще в цій категорії: « Форум сімейних цінностей

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative