Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя 14 травня 2019 року за ініціативи кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи відбулася традиційна ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Студентський науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення», учасниками якої стали 106 молодих дослідників із 18 закладів вищої освіти України, Білорусі та Польщі.

Науково-теоретична частина конференції і виступи молодих науковців з актуальних соціальних проблем сьогодення, і звіти про роботу науково-проблемних груп, які діють при кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя, (У 2018-2019 нр. діяло 5 груп під керівництвом Борисюк С. О., Хлєбік С. Р., Останіної Н. С., Качалової Т. В., Бондаренко Г. Г.)і відзначення кращих студентів-науковців за підсумками навчального року (Опанасенко О., Мамич В., Грищенко Н., Мостовенко С., Шейко О.).
Практична частина конференції була насичена цікавими, актуальними професійно-спрямованими майтеркласами :
«Молодіжний банк ініціатив», який проводила Анжела Тимченко, директор Молодіжного центру, Голова Правління ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді»;
«Social Inclusion: Best Practices», який проводили Sidney Hoshko, Michael Kelly, volunteers of U.S. Peace Corps in Ukraine.
Повністю з доповідями гостей і господарів конференції можна познайомитися на сторінці кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи сайту НДУ.
Головним висновком конференції можна вважати розвиток партнерських стосунків між різними ЗВО України та зарубіжжя, активізацію нових пошуків студентів з вивчення актуальних проблем соціальної роботи в сучасному соціумі.