Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Заочний відділ

Навчально-методичний кабінет

Абітурієнту

Новини факультету

Акредитація та ліцензування

8 грудня у столиці Франції Парижі відбувся бій за титул чемпіона світу за версією WBC серед юніорів. За титул чемпіона світу боровся Петро Іванов та чемпіон Франції Луі Тутін,  багаторазовий чемпіон Франції та Європи. На його рахунку 12 боїв та 12 перемог (11 закінчені достроково). У Петра було 11 боїв, 9 з яких були переможними. Для нашого спортсмена бій на такому високому рівні був вперше. Петро в 9 раунді відправив суперника в нокаут, після чого суперник відмовився продовжувати поєдинок.

Вітаємо із перемогою на чемпіонаті світу з боксу серед юніорів Петра  Іванова, магістра факультету психології та соціальної роботи  Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та його тренера В’ячеслава Кожуховського!