Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Заочний відділ

Навчально-методичний кабінет

Абітурієнту

Новини факультету

Акредитація та ліцензування

Нещодавно в Києві, в Інституті психології ім.Г.С.Костюка НАПН України  відбувся науково-практичний методологічний семінар «Методологічні проблеми сучасних психологічних практик».

У ньому взяла участь кафедра загальної та практичної психології НДУ ім.М.Гоголя на чолі з завідувачем д.п.н., проф.М.В.Папучею, а також члени кафедри психології, студенти та аспіранти.

З вітальним словом виступили директор Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, академік, д. п. н., проф. Максименко С. Д. та заступник директора з наукової роботи Інституту, академік, д. п. н., проф. Чепелєва Н. В.

З доповідями виступили д. п. н., проф. Швалб Ю. М., д. п. н., проф. Папуча М. В., д. п. н., проф. Лушин П. В., к.п.н., доц. Наконечна М.М., к.б.н., доц. Никоненко О.П., та інші.

Такий семінар вже не перша зустріч у науковій співпраці психологів Ніжинської вищої школи з київськими колегами. Обговорення та дискусії наукових психологічних проблем були змістовними й активними, залишили чимало питань та роздумів.

За результатами семінару буде виданий збірник тез доповідей та електронні публікації.

Дякуємо всім учасникам за цікаву та плідну роботу і сподіваємося на подальшу творчу та наукову співпрацю!