Факультет психології і соціальної роботи

Деканат

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Каталог вибіркових дисциплін

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Освітній соціальний проект кафедри загальної та практичної психології НДУ ім.М.Гоголя «Школа майбутнього психолога» продовжує працювати зі старшокласниками, які прагнуть пізнавати себе і розвиватися. Чергове заняття «Школи» було присвячене мисленню та інтелекту. Його провів завідувач кафедри загальної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор М.В.Папуча. Майбутні психологи відчули й переконалися на власному досвіді, що психолог – це професія для глибоких і розумних, тих, хто готовий мислити і відчувати. На цьому занятті учасники розглянули єдність психічних процесів особистості, зокрема тісний взаємозв’язок відчуттів, сприймання і мислення, а також намагалися вирішити мисленнєві задачі, «головоломки» та інтелектуальні завдання, що потребують нестандартного підходу.

Можемо впевнено стверджувати, що у наших майбутніх психологів інтелект на найвищому рівні! Запрошуємо старшокласників на наступне заняття, яке відбудеться цієї суботи, 31 березня 2018 р. об 11 год. в НДУ ім.М.Гоголя, новий корпус, ауд.123. Обіцяємо, що воно буде не менш цікавим.З собою мати: ручку, блокнот або зошит, можна запрошувати друзів. Обов’язковим для участі є гарний настрій J Якщо у вас його поки немає, приходьте до нас.

Чекаємо на вас, майбутні психологи!