Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Освітній соціальний проект кафедри загальної та практичної психології НДУ ім.М.Гоголя «Школа майбутнього психолога» продовжує працювати зі старшокласниками, які прагнуть пізнавати себе і розвиватися. Чергове заняття «Школи» було присвячене мисленню та інтелекту. Його провів завідувач кафедри загальної та практичної психології, доктор психологічних наук, професор М.В.Папуча. Майбутні психологи відчули й переконалися на власному досвіді, що психолог – це професія для глибоких і розумних, тих, хто готовий мислити і відчувати. На цьому занятті учасники розглянули єдність психічних процесів особистості, зокрема тісний взаємозв’язок відчуттів, сприймання і мислення, а також намагалися вирішити мисленнєві задачі, «головоломки» та інтелектуальні завдання, що потребують нестандартного підходу.

Можемо впевнено стверджувати, що у наших майбутніх психологів інтелект на найвищому рівні! Запрошуємо старшокласників на наступне заняття, яке відбудеться цієї суботи, 31 березня 2018 р. об 11 год. в НДУ ім.М.Гоголя, новий корпус, ауд.123. Обіцяємо, що воно буде не менш цікавим.З собою мати: ручку, блокнот або зошит, можна запрошувати друзів. Обов’язковим для участі є гарний настрій J Якщо у вас його поки немає, приходьте до нас.

Чекаємо на вас, майбутні психологи!