Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

В рамках святкування кафедра загальної та практичної психології прийняла участь у круглому столі з темою: «Факультет психології та соціальної роботи: досвід минулого та орієнтири майбутнього» та організувала проведення майстер-класу. Проводив його  Бондаренко Олександр Федорович − доктор психологічних наук, професор, академік НАПН України, "Заслужений працівник освіти України", дійсний член Професійної психотерапевтичної ліги та офіційний викладач і супервізор практики міжнародного рівня.

На концерті «15 років успіху» декан факультету психології та соціальної роботи Олексій Тимошенко нагородив за активну навчально-методичну і наукову діяльність, вагомий внесок у справу підготовки фахівців та з нагоди 15-річчя факультету грамотами таких викладачів та співробітників кафедри загальної та практичної психології:

1. Доцента кафедри загальної та практичної психології Никоненко Юлію Петрівну
  2. Доцента кафедри загальної та практичної психології Кошову Інну Вікторівну
  3. Доцента кафедри загальної та практичної психології Шевченко Тетяну Миколаївну
  4. Доцента кафедри загальної та практичної психології Наконечну Марію Миколаївну
  5. Доцента кафедри загальної та практичної психології Гетьман Тетяну Олександрівну
  6. Старшого викладача кафедри загальної та практичної психології Шилову Галину Петрівну
  7. Старшого викладача кафедри загальної та практичної психології Ковтун Аллу Юріївну
  8. Викладача кафедри загальної та практичної психології Медвідя Євгена Сергійовича
  9. Викладача кафедри загальної та практичної психології Кресан Ольгу Дмитрівну
  10. Викладача кафедри загальної та практичної психології Здоровець Тетяну Григорівну
  11. Старшого викладача кафедри загальної та практичної психології Кричковську Тетяну Домініківну

Ректор університету Олександр Самойленко  професорам Євгенії Коваленко та Миколі Папучі вручив нагороди «Заслужений працівник Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя».