Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

17. 05.2017 група ПА-21 завітала до столиці, щоб відпочити та культурно збагатитися.

Ми відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Цехудожній музей у Києві, найвизначніша збірка закордонного мистецтва в Україні. Музей нас сильно вразив, адже в ньому представлені колекції надзвичайно вартісних та унікальних пам'яток мистецтва, що забезпечила музею славу далеко за межами країни. В підмурках музею і картинної галереї лежить приватна збірка родини Ханенків і колекція картин, що зібрав вчений-хімік Щавинський Василь Олександрович. Фонд музею налічує понад 20 тисяч одиниць.

Наша група здобула естетичне задоволення від картин, скульптур, інсталяцій та від самої архітектури музею. Екскурсовод провів нам змістовний екскурс і детально розповів про деякі картини.

Ми отримали багато вражень від вражаючих картин, від самого музею та мали змогу поринути в історію нашої держави та розширити свій кругозір в українському та європейському мистецтві.

Дешко Ольга, студентка ПА-21