ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

15 травня 2024 року з нагоди Дня науки в університеті розпочалася декада «Молодь у науці». На кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук відбулися підсумкові засідання наукових проблемних груп:

• «Нові цифрові технології та можливості їх застосування» (Керівник –канд. пед. наук, доц. Наталія Бугаєць)
  • «Нові підходи до навчання та викладання математики в умовах НУШ» (Керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Марина ВІРА)
  • «Актуальні проблеми інформаційної безпеки» (Керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Ірина Лисенко)
  • «Олімпіадне програмування» (Керівник – ст. викл. Володимир Харченко

На пленарному засіданні конференції молодих науковців в. о. проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків,  професор кафедри Олександр Мельничук ознайомив студентів із кількісними показниками професорсько-викладацького складу університету, діяльністю аспірантури та перспективою навчання в ній, акцентував увагу на здобутках студентів у наукових і творчих конкурсах.

Із доповіддю «Створення чат-бота для автоматизації повідомлення розкладу занять студентам групи» на пленарному засіданні виступила здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ІІ курсу Навчально-наукового інституту природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій, спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) Катаріна СТЕЦЬ. Разом із науковою керівницею кандидаткою педагогічних наук, доценткою Наталією БУГАЄЦЬ вони підготували цікаву змістовну презентацію. Присутні мали змогу протестувати роботу програми в реальному часі. Студентка поділилася власним досвідом розробки й користування чат-ботом у своїй групі та перспективами подальшого його удосконалення.

Секційні засідання конференції молодих науковців плануються за таким графіком:

Секція «Комп’ютерні науки та освітні вимірювання» (керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Ірина ЛИСЕНКО) – 24 травня.

Секція «Актуальні питання математики та методики навчання математики» (керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Марина ВІРА) – 23 травня

Секція «Фізики» (керівник – д-р фіз.-мат. наук, проф. Олександр МЕЛЬНИЧУК) –  22 травня.

Ректор університету Олександр САМОЙЛЕНКО вручив дипломи студентам – переможцям І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей:

• здобувачу другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Ху Дахуей за підготовлену наукову роботу «Розробка програми FLEX PDE для моделювання теплових процесів у складній системі областей» під керівництвом доктора технічних наук, професора Івана Казачкова.
  • здобувачу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) Сергію Бабичу за підготовлену наукову роботу «Методика проведення уроків математики в умовах реалізації концепції НУШ» під керівництвом кандидатки педагогічних наук, доцентки Наталії БУГАЄЦЬ.
  • здобувачу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) Людмилі ЧЕРНЯК за підготовлену наукову роботу «Методи інтерактивного навчання математики та їх застосування в шкільному курсі математики» під керівництвом кандидатки педагогічних наук, доцентки Наталії БУГАЄЦЬ

Серед переможців конкурсу «Кращий студент-науковець – 2024» –здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» Владислав НІКОЛАЄНКО (Наукова керівниця – кандидатка фізико-математичних наук, доцентка Людмила МЕЛЬНИЧУК)

Відзначені подяками за сприяння розвитку студентської науки наукові керівники: Іван Казачков, Наталія Бугаєць, Людмила Мельничук.

Вітаємо усіх причетних з Днем науки, бажаємо міцного здоров'я, творчого натхнення й оптимізму та нових перемог у мирній Україні! Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, навчати й навчатися!