ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Я бачу і я пам’ятаю,

я роблю і я розумію.

Конфуцій

Cтуденти спеціальності "Середня освіта (Інформатика)" взяли участь у майстер-класі, стали учасниками STEM-заняття з інформатики у рамках співпраці з Ніжинською гімназією №10.

Разом з учнями вони будували та програмували електронні моделі з LEGO Education, поєднуючи навички програмування та знання з інформатики, математики, природничих наук та інженерії.

Це був не просто воркшоп, а справжня подорож у світ творчості й креативного мислення! Учні з ентузіазмом сприймали нові знання та вміло застосовували їх на практиці, експериментуючи зі створеними моделями, досліджуючи можливості управління ними через програмування.

Студенти розширили свої знання про STEM-підходи у освіті, отримали цінний досвід з методики навчання інформатики, спілкування та роботи з дітьми, ділились своїми знаннями й навичками, а також відчували натхнення від учнівської допитливості та прагнення до творчості й експериментів.

Щиро вдячні директору гімназії Сергію Віталійовичу Никонцю, учителям інформатики Тетяні Михайлівні Чабалі, Оксані Іванівні Кривенко за надану можливість та сподіваємося на подальшу співпрацю!

к.пед.н., доц. Бугаєць Н.О.

теги