ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Якщо хочеш виховати в дітях сміливість розуму, самостійність як особистісну рису, створи такі умови, щоб спалахи їх думок утворювали царство думки, дай їм можливість відчути себе в ньому володарями

Шалва Амонашвілі

Магістранти другого року навчання спеціальності 014 СО(Математика) Олексієнко Юлія та Паєта Ігор долучилися до співпраці з Ніжинським міським ліцеєм Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя в рамках інноваційного освітнього простору – STEM-лабораторії.

У програмі заходу – огляд історії роботи ліцею в просторі STEM-освіти, демонстрація можливостей різних приладів: ультракороткофокусного інтерактивного проєктора, документ-камери, електронного мікроскопа, портативної цифрової лабораторії-метеостанції, 3D-ручки й 3D-принтера, цифрових вимірювальних комплексів для вивчення фізики та хімії, комплектів для занять із робототехніки.

Висловлюємо щиру вдячність директору Алєксєєнко Світлані Геннадіївні та вчителю інформатики Кіндєєву Павлу Вікторовичу  за  змістовну зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю.

В. о. зав. кав. кафедрою математики, фізики та економіки  Віра М.Б.