Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

04 листопада команда викладачів НДУ імені Миколи Гоголя, які викладають навчальну дисципліну «Діяльнісний підхід в початковій школі»  у складі доцентів кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Гордієнко Т.В. та Білоусової Н.В. долучилась до онлайн зустрічі-натхнення щодо підготовки до Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення PLAY FEST-2022, тема якого цьогоріч - «Україна надзвичайна!»

Під час zoom-зустрічі відбулись цікаві знайомства із засновником проєкту Ukraїner, письменником і журналістом Богданом Логвиненком та берегинею творчої спадщини своєї прабабусі Марії Примаченко, засновниці та керівниці благодійного фонду «Творча спадщина родини Марії Примаченко»  Анастасією Примаченко.

Також відбулось натхненне спілкування, до якого долучились майже 350 учасників і учасниць з усієї України.

Отримали важливу інформацію щодо умов участі у Play Fest-2022 та навігаційну карту проєкту.

Попереду багато цікавої роботи зі студентами по дослідженню  культури, історії, архітектури, географії нашої держави для реалізаціє проєкту «Україна - надзвичайна!»,  щоб вкотре довести, що наша Україна красива, звитяжна і вільна, країна інноваторів, інженерів, винахідників!

Україна вирує, змінюється, зміцнює крила, запалює серця і відкриває можливості!

теги