Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

13 жовтня відбувся Всеукраїнський семінар-практикум "Розвиток soft skills у майбутніх вчителів початкових класів".  Учасниками були здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя та Кам'янець - Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

З вітальним словом до студентів звернулися д.п.н., проф.Турчин Т.М. та к.філ.н., доц.Гудима Н.В. У рамках семінару доцентом кафедри Бобро А.А. було розглянуто теоретичні аспекти розвитку м'яких навичок майбутнього вчителя початкових класів та проведено тренінг з теми "Розвиток емоційного інтелекту майбутніх вчителів початкових класів". Здобувачі активно долучились до роботи, виконували різні вправи, парами та групами, на розвиток вміння керувати власними емоціями і розуміти емоції інших. Доцент кафедри Шевчук М.О. ознайомила студентів з можливостями проєктної технології у формуванні soft skills . Студенти були залучені до виконання художньо-творчого міні-проєкту. Під час створення картини осені вони використали техніки, які опанували на заняттях з "Методики навчання технологічної освітньої галузі в початковій школі".  В аудиторії панувала творча атмосфера. Результатом проєктної діяльності були не тільки різнобарвні картини, виконані комбінуванням технік декоративно-ужиткового мистецтва, але й усвідомлення того, яким чином проєктна діяльність формує соціальні навички особистості.