Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

19.03.21 для студентів спеціальності 013 Початкова освіта здійснилася ще одна мрія: було проведено практичне заняття в межах навчальної дисципліни «Інтеграція навчальних предметів в початковій школі» методистом  Ніжинської станції юних техніків,  професіоналом своєї справи Наталією Георгієвною Яременко на базі навчально-розвивального простіру «Sвіт Технологій Майбутнього для початківців».

Студенти разом зі своїми викладачами доц. Гордієнко Т.В. та доц. Білоусовою Н.В. створювали справжнісіньких роботів з Lego і програмували їх. Поринувши в фантастичний і казковий світ робототехніки, студенти дізналися, що серце робота називається смартхаб. Під час заняття намагалися розібратися в ремінних передачах руху, які складаються з двох шківів (стільки нових слів дізналися).

Потім розпочалося найцікавіше: усі присутні створили свого першого робота "Вентилятора", запрограмували красунчика Майла-всюдихіда, включилися до проєкту й дослідили землетрус за допомогою робототехніки!

А ще постріляли в Лего-тирі та спробували 3D-ручку!

Дякуємо Наталії Георгієвні за чудово проведений час і купу позитивних емоцій! За те, що мали змогу переконатися на власному досвіді, що робототехніка і 3D-моделювання - перспективні напрямки науково-технічного прогресу, які потрібно впроваджувати в освітній процес сучасної початкової школи.

Це було драйвово,чудово, мега цікаво та супер корисно!!!