ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Посада – доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук.

Науковий ступінь – кандидат фізико-математичних наук

Контакти:  ealyona@ukr.net

Науковий ступінь та вчене звання:

Кандидат фізико-математичних наук (2011 р.)

Наукова спеціальність: Фізика напівпровідників та діелектриків

Тема дисертації: «Дослідження поверхневих збуджень в оптично-анізотропних монокристалах ZnO та 6H-SiC у однорідному магнітному полі»

Освіта:

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (2009). Аспірантура при кафедрі фізики

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (2001). Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Математика і фізика. Кваліфікація: спеціаліст, вчитель математики, фізики, астрономії та безпеки життєдіяльності

Трудова діяльність:

2022 – теперішній час – доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

2019-2021- доцент кафедри математики, фізики та економіки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

2014-2019 – доцент кафедри фізики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

2009-2014 – асистент кафедри фізики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

2002-2006 – лаборант кафедри фізики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

2001-2002 – вчитель трудового навчання Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

Викладання:

Викладає для студентів бакалаврату та магістратури навчальні курси «Диференціальні рівняння», «Лінійна алгебра та аналітична геометрія», «Методологія наукових досліджень»

Коло наукових інтересів:

Використання інтерактивних методів навчання у закладах освіти

Публікації:

• Евтушенко А.И. Магниторефлекционный эффект в тонких пленках ZnO на «полубесконечной подложке 6H-SiC / Евтушенко А.И., Мельничук А.В. // Сборник научных трудов Телавского Государственного Университета. - № 1(27), 2014. – С. 58 – 63.

• Євтушенко А.І. Особливості викладання дисципліни «Комп’ютерний експеримент у фізичних дослідженнях у вищій школі / Вісник Чернігівського національного педагогічного університету Вип. 116 / Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка; гол. ред. Носко М.О. – Чернігів : ЧНПУ, 2014. – С. 28 - 31.

• А.І. Євтушенко. ПОБУДОВА ФІГУР ЛІССАЖУ ЗАСОБАМИ MATHCAD/ А.І. Євтушенко // Фізико-математичні записки. – Ніжин, 2014. – С. – .

• E.F. Venger. The investigation of Surface excitation in optically anisotropic ZnO single crystals placed in a uniform magnetic field/ E.F. Venger, A.I.Ievtushenko, L.Yu. Melnichuk, O.V. Melnichuk //Вестник БарГУ. Серия: Физико-математические науки, технические науки. – Выпуск 1. – 2013. – С. 131 – 151.

• Євтушенко А.І. Магніторефлекційний ефект у двошарових структурах ZnO/6H-SiC / Євтушенко А.І., Мельничук О.В. // Фізико-математичні записки. – Ніжин, 2013. – С. 65 – 70.

• Науково-дослідна робота студентів спеціальності «Прикладна фізика». Частина І: навч.-метод. посібник / укл. А.І, Євтушенко, Л.Ю. Мельничук, О.В, Мельничук. – Ніжин: Видавництво НДУ ім.. М. Гоголя, 2012. – 100 с.

• Venger E.F., Ievtushenko A.I., Melnichuk L.Yu., Melnichuk O.V. Surface polaritons in 6H-SiC single crystals placed in a strong uniform magnetic field // Physics and Chemistry of Solid State. – 2011. – Vol. 12. – N 3. – Р. 579–584.

• Venger E.F., Ievtushenko A.I., Melnichuk L.Yu., Melnichuk O.V. Effect of strong magnetic field on surface polaritons in ZnO // Semiconductor Physics, Quantum Electronics & Optoelectronics. – 2010. – Vol. 13. – N 3. – P. 314–319.

• Венгер Є.Ф., Євтушенко А.І., Мельничук Л.Ю., Мельничук О.В. Поверхневі поляритони в монокристалах 6H-SiC, розміщених у сильному однорідному магнітному полі // Оптоэлектроника и полупроводниковая техника. – 2010. – Вып. 45. – С. 61–68.

• Венгер Е.Ф., Евтушенко А.И., Мельничук Л.Ю., Мельничук А.В. Спектры отражения монокристалла 6H-SiC, размещенного в сильном однородном магнитном поле // Инженерно-физический журнал. – 2009. – Т. 82. – № 6. – С. 1187–1193.

• Венгер Є.Ф., Євтушенко А.І., Мельничук Л.Ю., Мельничук О.В. Магніторефрактивний ефект у монокристалах ZnO та 6H-SiC // Оптоэлектроника и полупроводниковая техника. – 2008. – Вып. 43. – С. 30–37.