Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

17 квітня 2024 року на базі кафедри географії, туризму та спорту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Молодь у географічній науці». Конференція пройшла в режимі онлайн на основі платформи Zoom. Конференцію відкрив директор ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій кандидат географічних наук, доцент Філоненко Ю. М. Доповіді учасників стосувалися актуальних проблем фізичної географії, геоекології, суспільної географії, методики викладання географії, рекреації та туризму.

Матеріали конференції будуть оприлюднені найближчим часом.