ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

У вівторок 20 лютого 2024 року у рамках вивчення ОК 7 «Методологія та методи наукових досліджень в економічні та соціальній географії» освітньо-наукової програми «Економічна та соціальна географія» зі спеціальності 103 Науки про Землю відбулася гостьова лекція виконавчого директора Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України, канд. економ. наук Силенка М.Ф. Тема лекції: «Плани відновлення та розвитку територіальних громад: проблеми Чернігівщини». Микола Федосійович має значний практичний досвід управлінської, громадської та підприємницької діяльності. Лектор, спираючись на власний досвід розроблення планів розвитку та відновлення територіальних громад Чернігівської області, детально розкрив особливості методології підготовки таких документів. Він схарактеризував також виклики й проблеми, які постають перед розробниками планів відновлення та розвитку територіальних громад регіону. Після лекції Микола Федосійович надав вичерпні відповіді на запитання аспірантів і гаранта ОНП. Відбулося також обговорення більш широкого кола питань у царині проблематики регіонального розвитку України, Чернігівської області та її територіальних громад.

Гарант ОНП «Економічна та соціальна географія»

проф. Микола Барановський