ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

2 квітня 2024 року в рамках вивчення здобувачами 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (освітня програма «Географія» за спеціальністю 106 Географія, освітня програма «Науки про Землю» за спеціальністю 103 Науки про Землю і освітня програма Середня освіта (Географія та фізична культура) за спеціальністю 014.07 Середня освіта (Географія)) навчальної дисципліни «Геологія з основами геоморфології» відбулася бінарна лекція на тему «Гляціальна, флювіогляціальна та кріогенна морфоскульптура».

Лекцію провели директор навчально-наукового інституту природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій, доцент кафедри географії, туризму та спорту НДУ імені Миколи Гоголя Юрій Філоненко і доцент кафедри екології, географії та природокористування Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка Олександр Пархоменко.

Лекція відбулась в рамках підвищення кваліфікації О. Пархоменка  на кафедрі географії, туризму та спорту НДУ імені Миколи Гоголя. Лекцію було проведено з використанням платформи Zoom. Наявний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією.

У ході лекції розглядалися питання про гляціальні процеси рельєфоутворення, руйнівну, транспортуючу і акумулюючу діяльність льодовиків та утворені ними форми рельєфу. Окремі питання було присвячено флювіогляціальній та кріогенній морфоскульптурі

Лекція була насиченою та викликала жвавий інтерес у слухачів. Дякуємо колегам за можливість співпрацювати.

Прочитано 132 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative