Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

У рамках проведення Місячника кар’єрного зростання, що проходить в університеті, відбулася зустріч здобувачів вищої освіти ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій з виконуючою обов’язки директора Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників О. О. Тимошенко. Олександра Олександрівна розповіла про свої кроки кар’єрного зростання та про особливості роботи Міського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Дякуємо пані Олександрі за зустріч. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі зустрічі!

теги