ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

З 07 по 11 лютого 2022 року  в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулися чергові курси підвищення кваліфікації̈ для педагогічних працівників закладів освіти та установ за спеціальністю 014. Середня освіта (Географія) у галузі знань 01 Освіта/Педагогіка.

Заняття проходили в дистанційному форматі на платформі Zoom і містили різні форми роботи: лекції, практичні заняття, презентації та ін. Зокрема слухачам були запропоновані наступні теми:

• «Сучасні напрями досліджень в геоурбаністиці та геодемографії» (проф. М.О. Барановський),
  • «Сучасні зміни клімату та їх дослідження» (доц. Остапчук В.В.),
  • «Вплив антропогенних чинників на сучасному етапі формування поверхні Землі» (доц. Філоненко Ю.М.),
  • «Інновації в українському туризмі» (доц. Філоненко І.М.),
  • «Основні аспекти ЗНО з географії в контексті оновленої шкільної програми», «Наукова діяльність обдарованих дітей»  (доц. Шовкун Т.М.) ,
  • «Концептуальні засади заповідної справи»  (ст. викл. Мирон І.В).

Усі слухачі успішно завершили навчання за програмою «ІННОВАЦІЇ В ГЕОГРАФІЇ ТА ЇЇ ВИКЛАДАННІЇ» та отримали Сертифікати про підвищення кваліфікації державного зразка. Приємно відзначити широку географію наших слухачів – це не лише Чернігівщина, а й інші регіони України.

Вітаємо випускників курсів і запрошуємо до подальшої співпраці!!!!