Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

27 травня 2022 року кафедрою дошкільної освіти у межах проведення Тижня науки у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя вдруге було проведено щорічну звітну студентську наукову конференцію «Сучасна дошкільна освіта у наукових пошуках студентської молоді». Вона проводилася за результатами проходження науково-дослідної практики студентами освітнього рівня «магістр» спец. 012 «дошкільна освіта» (денної та заочної форм навчання).

Модератором конференції виступила доц. кафедри дошкільної освіти С.І. Матвієнко. У конференції взяли участь доценти кафедри О.П. Пісоцький та О.В. Лісовець. До участі у конференції долучилися студенти груп ДО-41 та ДО-31.

У виступах магістрів піднімалися актуальні питання сучасної дошкільної освіти, зокрема: технології особистісного розвитку дитини, розвиток мотиваційної сфери дитини передшкільного віку, сучасні проблеми музичного виховання дітей, використання елементів культури рідного краю та багато інших цікавих тем.

Короткі виступи студентів супроводжувалися ретельно виконаними ними мультимедійними презентаціями. Особливо слід відмітити виступи здобувачів освіти другого (магістерського) рівня Бондаревої А.В., Гришко Я.В., Гаврик М.В., Диптан Є.О., Слободянюк І.О., Кузьменко А.А.

У заключній частині конференції студенти-бакалаври подякували організаторів за можливість участі у цікавому заході, зазначили, що даний досвід наукової роботи буде їм корисним у подальшому навчанні.

За результатами проведення конференції буде видано збірник наукових статей студентів спеціальності «дошкільна освіта» «Сучасна дошкільна освіта у наукових пошуках студентської молоді».

Підготувала доц. Світлана Матвієнко,

відповідальна за наукову роботу