ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

1 червня 2022 р. на території навчально-дослідної агробіостанції Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя було здійснено висадку саджанців плодових культур та троянд. Дана акція проведена в межах заходу створення «Саду української мрії» за фінансової підтримки в наданні посадкового матеріалу від фірми Сонцесад.

Агробіостанція зі спроектованими екологічними стежинами та екскурсіями по ним постійно використовується учителями біології Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя та Ніжинського обласного педагогічного ліцею, шкіл м. Ніжина як база для екологічного виховання школярів. Тому доповнення колекцій рослин є дуже актуальним.

Хочемо подякувати головному редактору журналу Сонцесад п. Остапу Михаць, працівникам фірми Сонцесад та координатору п. Світлані Потоцькій ГО «Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи» за їх невтомну працю та підтримку.

теги