ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

25 травня 2022 року в рамках університетської декади «Молодь в науці» відбувся круглий стіл «Актуальні питання біомедичної науки», організований кафедрою біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

В роботі круглого столу взяли участь молоді науковці, аспіранти та магістри кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та кафедри біології Національного університету «Києво-Могилянська академія». В обговоренні доповідей, науковій дискусії активну участь взяли співробітники кафедр, зокрема доктор біологічних наук, професор, професор кафедри нормальної та патологічної морфології, гігієни та експертизи Поліського національного університету Оксана Феліксівна Дунаєвська, доктор біологічних наук, професор, професор кафедри біології людини, хімії та методики навчання хімії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Віталій Ілліч Шейко, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олена Борисівна Кучменко, доктор медичних наук, професор, професор кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Лаура Сократівна Мхітарян, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Валентина Миколаївна Гавій, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Світлана Олександрівна Приплавко, старший викладач кафедри біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Борис Юрійович Кедров.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Дякуємо учасникам за цікаві доповіді та всім присутнім за активну участь!

Переглянути програму