Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

25 лютого 2021 р. завідувач кафедри біології, професор Кучменко О.Б. брала участь в роботі Міжвідомчого науково-практичного круглого столу «Використання досягнень сучасної науки й техніки в розкритті злочинів», організованого Національною академією внутрішніх справ (м. Київ). Метою круглого столу було фахове обговорення застосування досягнень сучасної науки й техніки, а також обмін практичним досвідом щодо протидії злочинності, запобігання, виявлення та розслідування кримінальних правопорушень підрозділами Національної поліції України. Під час обговорення особливу увагу було приділено використанню даних ДНК (у тому числі обговорюванню проекту Закону про державну реєстрацію геномної інформації людини) та вдосконаленню використання молекулярно-генетичних методів в роботі експертно-криміналістичних лабораторій.

(+ 1 фото:

До повідомлення-Круглий стіл «Використання досягнень сучасної науки й техніки в розкритті злочинів».jpg)