ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

25 лютого 2021 р. завідувач кафедри біології, професор Кучменко О.Б. брала участь в роботі Міжвідомчого науково-практичного круглого столу «Використання досягнень сучасної науки й техніки в розкритті злочинів», організованого Національною академією внутрішніх справ (м. Київ). Метою круглого столу було фахове обговорення застосування досягнень сучасної науки й техніки, а також обмін практичним досвідом щодо протидії злочинності, запобігання, виявлення та розслідування кримінальних правопорушень підрозділами Національної поліції України. Під час обговорення особливу увагу було приділено використанню даних ДНК (у тому числі обговорюванню проекту Закону про державну реєстрацію геномної інформації людини) та вдосконаленню використання молекулярно-генетичних методів в роботі експертно-криміналістичних лабораторій.

(+ 1 фото:

До повідомлення-Круглий стіл «Використання досягнень сучасної науки й техніки в розкритті злочинів».jpg)