Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

24-25 лютого 2021 р. завідувач кафедри біології, професор Кучменко О.Б. та співробітники навчально-дослідної агробіостанції взяли участь в роботі онлайн-круглого столу «The Global Climate Risk Assessment Tool», організованого Королівським Ботанічним садом Вікторія (Австралія). В 2020 році кафедра біології та навчально-дослідна агробіостанція стала членом Альянсу ботанічних садів із зміни клімату (Climate Change Alliance of Botanic Gardens). Круглий стіл був присвячений реалізації проекту «Інструмент оцінки глобального кліматичного ризику» - першої в світі ініціативи щодо надання даних про оцінку кліматичного ризику та підтримки прийняття рішень для включення списків таксонів у PlantSearch для дендропарків, ботанічних садів та інших користувачів. Альянс ботанічних садів зі зміни клімату (CCABG) є керівником проекту, що тісно співпрацює з партнерами BGCI, Університетом Тасманії та Королівськими ботанічними садами Вікторія (RBGV).