ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Ніжинські студенти беруть участь у 3-му Кубку України з програмування

Починаючи із січня 2024 року, студентська команда ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій бере участь у 3-му Кубку України з програмування для студентів та школярів. У другому дивізіоні даного Кубку України змагаються від 80 до 127 команд, в залежності від етапу. Організатори турніру задекларували, що буде проведено до серпня 2024 року 10 етапів змагань. На даний час проведено вже 6 із них. У цих змаганнях беруть участь не тільки команди з України, а й з Китаю, Південної Кореї та Казахстану.

Детальніше ...

Захист кваліфікаційних робіт здобувачів ОПП «Комп’ютерні науки» першого рівня вищої освіти

24 червня 2024 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачами ОПП «Комп’ютерні науки» першого рівня вищої освіти. У цьому році підсумкова атестація відбулася за участі професіонала-практика – Рубан Олени, Backend-розробника в Spotlight Media Labs, Inc.

Під час публічного захисту кваліфікаційних робіт здобувачі вищої освіти продемонстрували належний рівень теоретичних знань та практичних умінь, за що отримали відповідні оцінки. Теми кваліфікаційних робіт були актуальними та відповідали сучасному стану й перспективам розвитку комп’ютерних наук. Загалом, роботи відзначалися чіткістю викладення матеріалу, зрозумілістю пояснень та логічністю висновків. 

Вітаємо здобувачів з успішним захистом та бажаємо успіхів і подальших здобутків! 

Гарант ОП «Комп’ютерні науки» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти,

к.ф.-м.н., доц. Лисенко І.М.

Детальніше ...

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

З 10 по 14  червня 2024 р. у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя дистанційно з використанням платформи Zoom відбувалися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Назва програми – «Вдосконалення інформаційно-цифрової компетентності у професійній діяльності педагогічних працівників відповідно до вимог Професійного стандарту».

Детальніше ...

Чумацьким шляхом

У рамках профорієнтаційної роботи на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 14 та 15 травня 2024 року проведено екскурсію "Чумацьким шляхом". У ній взяли участь 101 учень Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради. Метою заходу було залучити потенційних абітурієнтів ЗВО до вивчення дисципліни "Фізика та астрономія", зацікавити та ознайомити їх з наявним у закладі обладнанням обсерваторії. Також продемонструвати процес використання телескопів при дослідженні віддалених об'єктів і небесних тіл. Вікторина, що завершувала екскурсію, дозволила закріпити розглянутий матеріал.

Детальніше ...

Декада «Молодь у науці» на кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

15 травня 2024 року з нагоди Дня науки в університеті розпочалася декада «Молодь у науці». На кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук відбулися підсумкові засідання наукових проблемних груп:

  • «Нові цифрові технології та можливості їх застосування» (Керівник –канд. пед. наук, доц. Наталія Бугаєць)
  • «Нові підходи до навчання та викладання математики в умовах НУШ» (Керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Марина ВІРА)
  • «Актуальні проблеми інформаційної безпеки» (Керівник – канд. фіз.-мат. наук, доц. Ірина Лисенко)
  • «Олімпіадне програмування» (Керівник – ст. викл. Володимир Харченко
Детальніше ...

Розвиток професійних навичок майбутнього учителя інформатики у просторі STEM-освіти: захоплююче програмування на заняттях з інформатики з LegoEducation

Я бачу і я пам’ятаю,

я роблю і я розумію.

Конфуцій

Cтуденти спеціальності "Середня освіта (Інформатика)" взяли участь у майстер-класі, стали учасниками STEM-заняття з інформатики у рамках співпраці з Ніжинською гімназією №10.

Детальніше ...

Відкрий для себе нові можливості разом із STEM!

Студенти бакалаврату спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика) в рамках співпраці з Ніжинським міським ліцеєм Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя відвідали інноваційне освітнє середовище – STEM-лабораторію ліцею.

Студенти ознайомилися із досягненнями, актуальними проєктами в галузі STEM-освіти, розглянули можливості використання ультракороткофокусного інтерактивного проєктора, електронного мікроскопа, документ-камери, портативної 3D-ручки та 3D-принтера, комплектів для занять із робототехніки та мікросхемотехніки, цифрової лабораторії-метеостанції та цифрових вимірювальних комплексів для вивчення фізики, астрономії та хімії.

Детальніше ...

STEM-тиждень 2024

Викладачі кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук і студенти освітніх програм Середня освіта (Інформатика) та Середня освіта (Математика) долучилися до ініціативи відділу STEM-освіти ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», організували та з 22 по 26 квітня провели захід «STEM-тиждень – 2024» в НДУ ім. М. Гоголя у рамках фестивалю «STEM-весна – 2024».

Детальніше ...

Семінар «Цифрові дослідницькі середовища в умовах STEM-освіти»

24 квітня 2024 року в рамках «STEM-тижня 2024» відбувся семінар на тему «Цифрові дослідницькі середовища в умовах STEM-освіти». Семінар проводила к.ф.-м.н., доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук Лисенко Ірина Миколаївна. До заходу долучилися викладачі та співробітники кафедри, вчителі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, Ніжинського навчально-виховного комплексу № 16 "Престиж" та студенти освітніх програм Середня освіта (Інформатика) та Середня освіта (Математика).

Детальніше ...

Участь студентів у роботі STEM-центру "ІдеЯ" як чинник розвитку педагогічної компетентності

У рамках STEM-тижня, організованого на кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук, студенти спеціальностей СО(Математика) та СО(Інформатика) відкрили для себе захопливий світ робототехніки під час свого візиту до STEM-центру "Ідея". Під керівництвом кваліфікованих фахівців центру, майбутні вчителі мали нагоду побудувати моделі реально існуючих роботів, використовуючи комплекти LEGO for Education. Протягом заходу, студенти активно залучалися до процесу створення роботів, вивчаючи не лише технічні аспекти конструювання, але й аналізуючи особливості їх роботи. Такий практичний досвід дозволить майбутнім вчителям математики та інформатики поглибити свої знання в області STEM та збагатити свій методичний арсенал для майбутньої роботи з учнями.

Детальніше ...

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative