ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Викладачі кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук і студенти освітніх програм Середня освіта (Інформатика) та Середня освіта (Математика) долучилися до ініціативи відділу STEM-освіти ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», організували та з 22 по 26 квітня провели захід «STEM-тиждень – 2024» в НДУ ім. М. Гоголя у рамках фестивалю «STEM-весна – 2024».

Тиждень був насичений подіями, враженнями та спілкуванням.

22 квітня – були в гостях у Освітнього центру «ІдеЯ», спробували себе в ролі інженерів, аналізуючи та програмуючи дії робота.

23 квітня – подорожували до STEM лабораторії Ніжинського ліцею ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя.

24 квітня – дізнавалися нову інформацію на семінарі на тему «Цифрові дослідницькі середовища в умовах STEM-освіти».

25 квітня – працювали разом з учнями ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступеня №10 над створенням та програмуванням моделей за допомогою наборів LEGO for Education.

26 квітня – підбивали підсумки та будували планували.

Проведення таких заходів – це можливість для студентів та педагогічних працівників, отримати нові знання та застосувати їх на практиці.

к.ф.-м.н., доцент Лисенко І.М.

теги