ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

У понеділок 07 червня 2021 року у приміщенні Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» (м. Київ) доценту кафедри математики, фізики та економіки, молодшому науковому співробітнику ДНУ «Енциклопедичне видавництво», Заслуженому вчителю України Шевчуку Олександру Григоровичу була вручена Подяка Голови державного комітету по телебаченню та радіомовленню України Олега Наливайка за «вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері наукової діяльності, високу професійну майстерність, значний внесок у розвиток соціально-гуманітарної сфери та з нагоди 60-річчя від дня народження».

Вітаємо ювіляра та бажаємо нових звершень!