ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Анастасія Терещенко, студентка 5 курсу природничо-географічного факультету: «15 квітня відбувся концерт до Дня природничо -географічного факультету. Наперекір не зовсім затишним умовам за вікном, хоча у Природи немає поганої погоди, в актовому залі нового корпусу панувала затишна, щира, радісна атмосфера справжнього свята. З перших хвилин відчувався шалений позитив від активістів, які виступали на сцені. Зал з радістю та захватом грав у лотерею, гості отримували цікаві подарунки.

Насолоджувались творами талановитих «природничників», від душі сміялись з мініатюр та сценок про викладачів та студентів. Від себе можу сказати, що в цьому році День факультету був для мене надзвичайно особливим, рідним як ніколи, оскільки я закінчую навчання. Стільки позитиву та незабутніх вражень. Ностальгія… Обожнюю свій факультет і університет. Усе ж студенти НДУ - це найкращі люди. Хотілось би, щоб на такому рівні факультет продовжував і надалі. Наша сила в креативності і дружності».

Віталій Носков, ніжинець: «Я вперше був у вашому ВУЗі на такому заході. Дуже креативно, цікаві номери, вільна та невимушена гра студентів у сценках залишили для мене незабутні враження, лотерея взагалі окрема розмова: це ж треба (!!!) - я сидів зі своїм білетиком, і знаючи, що призи будуть чисто символічні, чекав з не терпінням, щоб мій номер пролунав на весь зал. Так енергічно все відбувалося, що я і не помітив, як концерт підійшов до свого завершення. Вдячний організаторам за незабутній вечір у стінах вашого університету».

Мар'яна Петрик, студентка 1 курсу факультету психології та соціальної роботи: «Думаю, іншим факультетам у «природи» потрібно ще повчитися гумору, організованості, харизми та оригінальності. Гарно заявили про себе ще на КВК, а на Дні факультету підтвердили своє місце серед інших факультетів. Особливо приємним було виконання пісень під гітару та вірш Віталія Лісовицького, для настрою – жарти та сценки, та і загальна атмосфера була не напружена.

Р.S. Дякую за лотерею та в'язку буууубликів )))).»

Євгенія Каламбет, студентка 1 курсу фізико-математичного факультету: «Як на мене, було дуже затишно. Гумор був досить влучним і гарна атмосфера зігрівала зал».

Катерина Сташенко, студентка 5 курсу природничо-географічного факультету: "Природничо-географічний – це ще одна моя сім'я!=) На факультеті багато друзів і однодумців! Студенти дуже креативні і талановиті, розумні і відповідальні. Готуватись разом чи то до КВНу, чи до якогось іншого свята – це велика насолода, можна насміятися під час репетицій, але це не як не вплине на кінцевий результат! Навіть коли до виступу залишається зовсім мало часу, кожен вносить часточку своїх ідей і разом у нас все вдається! А найголовніше, що можна завжди знайти підтримку і почути добре слово. Дякую, що ви всі є в моєму житті!!!"

Прочитано 2099 разів
Ще в цій категорії: Фільм музей ГБ-31 »