Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

23 січня на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулась презентація лабораторії біології факультету природничо-географічних і точних наук. На відкриття лабораторії зібралися вчителі шкіл міста, яким було представлене нове сучасне обладнання, а саме: термошкаф, термостат та водяна баня, електронні ваги, ротаційний випаровувач, система для горизонтального електрофорезу білків і нуклеїнових кислот, мікроскопи бінокулярні, мікроскоп тринокулярний з камерою, скелет, спирометр, тренажер для серцево-легеневої реанімації. Також усі присутні отримали вичерпну інформацію про можливість проведення навчальних занять та наукових досліджень в галузі біології та медицини. Відтепер учні шкіл міста матимуть можливість проведення лабораторних занять на сучасному обладнанні.