Факультет психології і соціальної роботи (архів)

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Кафедра загальної та практичної психології

Кафедра педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту

Кафедра психології

Кафедра дошкільної освіти

Абітурієнтам

Навчально-методичний кабінет

Навчально-науковий центр розвитку Інклюзивної освіти.

Центр соціально-педагогічних досліджень

Новини факультету

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Викладач кафедри загальної та практичної психології

Аудиторія: 217, 2-й поверх

E-mail:  tzdorovets@ukr.net

Освіта: вища.
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (2005 рік),
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (2013 рік).

Наукові інтереси:Формування наративної компетентності майбутніх практичних психологів – тема наукового дослідження.

Забезпечення дисциплін:основи психологічних практик, соціальна психологія та психологія конфлікту, юридична та політична психологія.

Професійна активність: керівництво курсовими роботами та практикою, участь вміжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, семінарах та вебінарах, практичний психолог ЗЗСО)

Статті:

1. « Професійна компетентність майбутніх практичних психологів в контексті екологічної психології» // Актуальні проблеми психології. Екологічна психологія. – Т. 7. – Вип. 20. – Ч. 1. – Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2009. – с. 154 - 159
  2. «Психологічні складові професійної компетентності майбутніх практичних психологів» // Проблеми загальної та педагогічної психології. – Т. 11. Ч. 5. – К. 2009. – с.121 - 129.
  3. « Психологічні засади вивчення професійної компетентності майбутніх практичних психологів» // Актуальні проблеми психології: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості //За ред. С.Д. Максименка, М.В. Папучі. – Київ, 2009. – Том 11. Вип. 2. – С. 42-50.
  4. «Наративна компетентність та її значення для герменевтичної роботи майбутнього практичного психолога» у Збірнику наукових праць Кам’янець – Подільського національного університету ім. Івана Огієнка,Інституту психології ім. Г.С. Костюка АПН України  /За ред. Академіка Максименка С.Д.  – Вип. 8. - Кам’янець – Подільський, 2010. – С. 369-378.
  5. « Психолінгвістичний та психологічний аналіз наративу як інструменту професійної діяльності практичних психологів» // Актуальні проблеми психології: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості //За ред. С.Д. Максименка, М.В. Папучі. – Київ, 2010. – Том 11. Вип. 3. – С. 118-126.
  6. «Наративна компетентність як складова професійної досконалості практичного психолога як фахівця» // Актуальні проблеми психології: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості //За ред. С.Д. Максименка, М.В. Папучі. – Київ, 2011. – Том 11, Вип. 4, Ч. 1. – С. 268-276.
  7. "Емпіричне вивчення психологічних складових наративної компетентності майбутніх практичних психологів”// Актуальні проблеми психології: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості //За ред. С.Д. Максименка, М.В. Папучі. – Київ, 2012. – Том 11, Вип. 6. – С. 194-203.
  8. «Наративна компетентність практичних психологів як фахова характеристика» // Актуальні проблеми психології: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості //За ред. С.Д. Максименка, М.В. Папучі.- Київ, 2013. – Том 11, Вип. 7, Ч. 1. – С. 332-341.
  9. «Особистісний та діяльністний компонент в структурі наративної компетентності майбутніх практичних психологів»  // Актуальні проблеми психології: Психологія особистості. Психологічна допомога особистості //За ред. С.Д. Максименка, М.В. Папучі.- Київ, 2013. – Том 11, Вип. 8, Ч. 1. – С. 386-395.