ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Сьогодні, у зв'язку з відзначенням 21 листопада поточного року Дня Гідності та Свободи і 10-ї річниці Революції Гідності, із здобувачами 1 курсу спеціальностей 106 Географія, 103 Науки про Землю, 014 Середня освіта (Географія і фізична культура), 242 Туризм і рекреація першого (бакалаврського)  рівня вищої освіти старшим викладачем кафедри Географії, туризму та спорту Олександром Бездуховим було проведено годину куратора під гаслом «ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ». Захід відбувся із суворим дотриманням вимог законодавства та обмежень воєнного стану в онлайн-форматі.

Учасники згадали про те, що в історії України ідея свободи викристалізувалася ще за часів козацтва. Її намагалися викорінити упродовж кількох століть перебування нашої держави під московським ярмом. Але ген свободи не можна знищити і він нагадував сучасним українцям про себе на Майданах. 3 кожним Майданом у нашій країні ставало все більше громадян, які розуміли важливість таких цінностей, як Гідність та Свобода, Воля та Незалежність, Європейське майбутнє України.

Національна ідея України почала гартуватися на Майданах наприкінці XX століття. Вона народилася під час студентської Революції на граніті 1990 року, утвердилася під час Помаранчевої революції 2004 року. А на Майдані 2013-2014 років набула такої міці, що змогла кинути екзистенційний виклик росії, яка продовжує уявляти себе імперією, «Третім Римом». Наша національна ідея – ідея Гідності та Свободи здатна об’єднати націю, мобілізувати на боротьбу та надихнути на перемогу заради сьогодення та майбутнього.

Присутніми були обговорені важливі питання, які постають перед нами сьогодні та проведені паралелі між трагічними подіями, які відбуваються зараз і які відбулися кілька років тому. Після перемоги Майдану, рф, яка перетворила своє населення на рабів, вирішила відібрати свободу у громадян України. Нині йде війна ідей Гідності та Свободи проти ідей ницості та імперства, війна гідних і вільних людей проти рабів. Саме тому, у перші ж місяці війни в 2014 році тисячі громадян України, незалежно від національності, віросповідання, політичних уподобань, пішли на Схід України боронити свою землю. Багато з них – з барикад Майдану. Майданівці і сьогодні воюють у лавах Збройних Сил України, евакуюють поранених з поля бою, займаються волонтерською діяльністю, підтримують українську армію. Тисячі тих, хто під час Революції Гідності був ще дитиною, сьогодні заряджені Гідністю та жагою Свободи, разом зі старшими побратимами та посестрами захищають не лише демократичні цінності нашої держави, а й боронять Україну від московської навали.

ВИСТОЯЛИ ТОДІ – ПЕРЕМОЖЕМО ЗАРАЗ!

Прочитано 122 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative