Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

28 грудня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантами кафедри географії, туризму та спорту. Участь у захисті взяв потенційний стейхолдер – Сардак Надія Олексіївна в.о. директора Ніжинської ЗОШ №7.

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія) представили екзаменаційній комісії результати своїх наукових досліджень різнопланової тематики: «Аналіз особливостей формування та поширення біогенної та антропогенної морфоскульптури у межах території річки Остер» (Лоханько Іван); «Географія сучасного ядерного озброєння: особливості, тенденції, наслідки» (Острик Ігор); «Болота Чернігівщини в умовах сучасних кліматичних змін» (Свиридовська Анастасія); «Сільський зелений туризм: передумови та особливості розвитку на Полтавщині» (Дмитренко Костянтин), «Міжнародний ринок освітніх послуг: головні характеристики та тенденції розвитку» (Зозуля Анастасія); «Особливості еволюції тимчасових водотоків в Чернігівській області наприкінці 20  - початку 21 століття» (Райська Анастасія); «Оптимізація використання агроландшафтів (на прикладі Чернігівської і Київської областей)» (Сухенко Олександр). В усіх представлених кваліфікаційних роботах досить глибоко розкриті теми та наведені конкретні рекомендації для їхнього практичного використання.

За рішенням екзаменаційної комісії усі здобувачі успішно захистили кваліфікаційні роботи і їм присвоєна кваліфікація «Магістр середньої освіти (за предметною спеціалізацією «Географія»). Викладач географії». Вітаємо випускників!