ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

На розширеному онлайн-засіданні кафедри географії, туризму та спорту факультету природничо-географічних і точних наук НДУ імені Миколи Гоголя, яке відбулося 23 листопада 2021 р., викладачі кафедри та студенти (магістри 1 курсу: Адамашвілі В., Кичко Я., Рябущиць В., Тимошенко О.; магістри 2 курсу: Давидяк Т., Лутченко М., Райська А.) обговорили запропонований шаблон навчального плану  магістерського рівня вищої освіти для сп. 014 Середня освіта на 2022 р. Гарант ОП 014.07 Середня освіта (Географія) доц. Барановська О. В. зазначила головні відмінності запропонованого шаблону від навчального плану 2021 р.: збільшення кредитів на практичну підготовку й суттєве зменшення кредитів на фахові дисципліни.

Результатом обговорення даного шаблону стали такі пропозиції до  науково-методичної ради університету:

• для досягнення фахових компетентностей необхідно зберегти кількість кредитів, які відведені на вивчення фахових дисциплін згідно з навчальним планом 2021 р.;
  • для сп. 014 Середня освіта (Географія) виділити 6 кредитів із блоку практичної підготовки на «Організацію навчальних польових краєзнавчо-географічних досліджень».