ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

15 червня 2021 року на кафедрі географії, туризму та спорту відбувся захист курсових робіт здобувачами вищої освіти зі спеціальностей 106 Географія, 014 Середня освіта (Географія), 103 Науки про Землю.
Студенти продемонстрували розуміння предмету власних наукових досліджень, а тематика робіт охопила широке коло питань – від фізико-географічних особливостей різних регіонів до перспектив розвитку окремих видів туризму та екологічних проблем.
Захист відбувся у творчій, доброзичливій атмосфері, а результатом залишились задоволені і викладачі, і здобувачі вищої освіти.