ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

В онлайн режимі на платформі Zoom відбулася робоча зустріч колективу кафедри географії, туризму та спорту, авторів освітньо-професійних програм за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти за спеціальністю 014 «Середня освіта. Географія». До обговорення нової редакції програм долучилися висококваліфіковані фахівці, викладачі та здобувачі вищої освіти.

Особливу увагу під час обговорення змісту та структури презентованих освітніх програм приділили фаховим компетентностям, які здобувачі набувають при опануванні освітніх компонентів, передбачених освітньо-професійними програмами. Освітні програми презентували їх гаранти – Олена Афоніна та Ольга Барановська. Під час презентації були розглянуті зауваження та пропозиції роботодавців та здобувачів вищої освіти. Всі зауваження прийняті робочою групою до розгляду.