Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Музеї факультету

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Акредитація та ліцензування

26 травня 2021 року відбулося розширене засідання кафедри географії, туризму та спорту, на якому переглядалася освітньо-професійна програма «Географія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 106 Географія, галузі знань 10 Природничі науки. В цьому контексті відбулося обговорення запропонованих  змін до загальних і фахових компетентностей, а також програмних результатів навчання, структурно-логічної схеми. В обговоренні взяли участь гарант ОПП, доцент кафедри Філоненко Ю.М., в. о. завідувача кафедри, доцент Остапчук В. В., група розробників програми (професор Барановський М. О., доцент Шовкун Т. М., здобувачка вищої освіти Винниченко К. Р.) стейкхолдери (директор Комунального закладу Регіональний ландшафтний парк «Ніжинський» Ніжинської районної ради Красновид Б. І., представник «Управління комунального майна та земельних відносин» Ніжинської міської ради Чернігівської області Олійник І. В.), інші члени кафедри.