ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

5 грудня 2019 року на базі кафедри географії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь студенти ІІІ-IV курсу природничо-географічного факультету напряму підготовки 014 Середня освіта (Географія), спеціальностей 103 Науки про Землю, 091 Біологія. У складі журі працювали: Барановська О.В. кандидат географічних наук, доцент – голова журі, Остапчук В.В. кандидат географічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри географії та Афоніна О.О. кандидат географічних наук, доцент – члени журі. У ході запеклої боротьби перемогу здобув Медвідь Тарас – студент IV курсу напряму підготовки 014 Середня освіта (Географія) (1 місце). Призерами стали Мироненко Павло – студентIV курсу спеціальності 103 Науки про Землю (2 місце), Зеленько Олег – студент IV курсу спеціальності 103 Науки про Землю (3 місце).

Вітаємо переможців! Зичимо перемоги у подальших турах змагання!

Колектив кафедри географії