Факультет природничо-географічних і точних наук

Деканат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра фізичного виховання

Кафедра математики, фізики та економіки

Кафедра інформаційних технологій та аналізу даних

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини факультету

Матеріали конференцій

Найцікавіше знаходиться тут

Акредитація та ліцензування

5 грудня 2019 року на базі кафедри географії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь студенти ІІІ-IV курсу природничо-географічного факультету напряму підготовки 014 Середня освіта (Географія), спеціальностей 103 Науки про Землю, 091 Біологія. У складі журі працювали: Барановська О.В. кандидат географічних наук, доцент – голова журі, Остапчук В.В. кандидат географічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри географії та Афоніна О.О. кандидат географічних наук, доцент – члени журі. У ході запеклої боротьби перемогу здобув Медвідь Тарас – студент IV курсу напряму підготовки 014 Середня освіта (Географія) (1 місце). Призерами стали Мироненко Павло – студентIV курсу спеціальності 103 Науки про Землю (2 місце), Зеленько Олег – студент IV курсу спеціальності 103 Науки про Землю (3 місце).

Вітаємо переможців! Зичимо перемоги у подальших турах змагання!

Колектив кафедри географії