ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

Одним із основних факторів ризику розвитку та прогресування більшості серцево-судинних захворювань є артеріальна гіпертензія. Її можна назвати «тихим вбивцею», оскільки спровоковані нею ускладнення з кожним роком призводять до інвалідизації все більшої кількості осіб. Особливо важливо наголосити на тому, що з кожним роком зростає кількість молодих осіб, які страждають на артеріальну гіпертензію. Тому своєчасна діагностика та лікування може запобігти розвитку серцево-судинних катастроф та вберегти багато життів.

Саме питанням профілактики та лікування артеріальної гіпертензії був присвячений круглий стіл із Терещенко Наталією Михайлівною, кандидатом медичних наук, старшим науковим співробітником, завідувачем відділенням інфаркту міокарда та реабілітації кардіологічних хворих Державної установи “Національний науковий центр “Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка  М. Д. Стражеска Національної академії медичних наук України”, який був організований кафедрою біології за підтримки Державної установи “Національний науковий центр “Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска Національної академії медичних наук України” в рамках Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією.

Наталія Михайлівна у своїй доповіді акцентувала увагу на діагностичних підходах до виявлення артеріальної гіпертензії та профілактичних заходах, які дозволяють знизити ризик розвитку цієї патології. Особливу увагу доповідач приділив правилам вимірювання артеріального тиску, які на практиці дуже часто нехтуються, що може призвести до хибних результатів.

Після доповіді відбулося цікаве обговорення, було багато запитань до доповідача.

Ми щиро вдячні за цікаву та змістовну доповідь старшому науковому співробітнику, завідувачу відділенням інфаркту міокарда та реабілітації кардіологічних хворих Державної установи “Національний науковий центр “Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска Національної академії медичних наук України” – Терещенко Наталії Михайлівні та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Прочитано 45 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative