ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

2 квітня 2024 року для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти викладачі кафедри біології провели семінар з теми «Принципи і норми академічної доброчесності та культура поведінки учасників освітнього процесу». Під час цього заходу було розглянуто Положення Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Про академічну доброчесність». Здобувачі знайомились із принципами академічної доброчесності, правилами їх дотримання викладачами, співробітниками університету та здобувачами вищої освіти. Вивчили основні заходи запобігання порушень правил і норм академічної доброчесності та засоби академічної відповідальності.