ННІ природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій

Директорат

Кафедра біології

Кафедра географії, туризму та спорту

Кафедра хімії та фармації

Кафедра інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук

Музеї ННІ

Спеціальності для вступу

Навчальне середовище УНІКОМ

Новини ННІ

Матеріали конференцій

Науковий журнал «Наукові записки. Біологічні науки» / Scientific journal «Research notes. Biology research»

1 лютого 2022 року на кафедрі біології Ніжинського державного університету відбувся семінар «Права та норми академічної доброчесності». У ньому прийняли участь студенти-магістранти денної і заочної форм навчання спеціальностей 014 Середня освіта та 091 Біологія, а також викладачі кафедри біології. Учасники семінару ознайомилися із правилами та нормами академічної доброчесності відповідно до ПОЛОЖЕННЯ Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Про академічну доброчесність». Розглянули принципи забезпечення академічної доброчесності, дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу, можливі порушення принципів та правил академічної доброчесності, а також заходи щодо запобігання порушення правил і норм академічної доброчесності. Крім того, були оголошенні засоби академічної відповідальності за порушення принципів та правил академічної доброчесності.Отримана інформація була корисною для всіх учасників семінару.